Boże Ciało

Czy potrzebna jest strona parafialna?

Liczba wyświetleń strony:
181989

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 19.11.2017

1. W przyszłą niedzielę wypada Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, która kończy rok liturgiczny. Uroczystość Chrystusa Króla jest również świętem patronalnym Akcji Katolickiej i Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.

2. Wspólnota Przyjaciół Oblubieńca zaprasza w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 17.oo. na adorację Najświętszego Sakramentu połączoną z uwielbieniem.

3. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.oo odbędzie się spotkanie członków Kółek Żywego Różańca i zmiana tajemnic różańcowych.

4. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 17.oo odbędzie się spotkanie młodzieży przygotowujących się do sakramentu Bierzmowania z grupy drugiej i trzeciej.

5. W dzisiejszą niedzielę kończy się czas zgłaszania kandydatów do Rady Duszpasterskiej. Kartki składamy do urny z napisem „Rada Duszpasterska”, która znajduje się w kościele przy wejściu po prawej stronie. (Kartki do zgłaszania kandydatów można jeszcze otrzymać w zakrystii).

Ogłoszenie listy kandydatów nastąpi w niedzielę 26 listopada. Z ogłoszonej listy wybierać będziemy Radnych w niedzielę 3 grudnia.

6. W niedzielę 26 listopada roku odbędzie się 25 Wielka Uliczna Zbiórka Darów w ramach Ogólnopolskiej Akcji Charytatywnej Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę zainicjowanej przez Radio Lublin. U nas zbiórka odbędzie się w godzinach od 10:00 do 15:00 na parkingu przy kościele.

7. Przy stoliku z prasą jest do nabycia nasz parafialny kalendarz na rok 2018 i ostatni numer gazetki parafialnej Jutrzenka.

8. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej: Niedzieli i Gościa Niedzielnego.

9. W minionym tygodniu zmarli + Henryk Kozorys z ul. Kunickiego w 65 rż, + Władysław Nowiński z ul. Świętochowskiego w 90 rż. W dzisiejszą niedzielę polecamy również miłosierdziu Bożemu:

+ Mieczysław Nowiński..         - 5 rś

+ Marian Biernacki..........        - 4 rś

+ Emilia Boras..................      - 3 rś

+ Mieczysław Bąk............       - 2 rś

+ Robert Jałocha..............      - 2 rś

Na nowy tydzień pracy, codziennych zajęć,

życzymy wszystkim obfitości łask Bożych,

opieki Matki Bożej Fatimskiej,