Boże Ciało

Czy potrzebna jest strona parafialna?

Liczba wyświetleń strony:

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 11.11.2018

1. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę na fundusz budownictwa sakralnego w Archidiecezji.

2.  Zgłoszenie dzieci do chrztu oraz konferencja dla rodziców i chrzestnych jutro o g. 19.oo.

3. We wtorek - 13-go - w dniu objawień fatimskich, po Mszy św. o godz. 18.oo, różaniec fatimski, procesja eucharystyczna i błog. Najświętszym Sakramentem.

4. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 10.3o dzieci ze Szkoły Podst. nr 2, z okazji 100 rocznicy odzyskania niepodległości, przedstawią program słowno muzyczny pod tytułem „ Dla Niepodległej”.

5. Serdecznie zapraszamy na modlitwę różańcową z wypominkami za zmarłych w dni powszednie o godz. 17.3o, w niedziele o godz. 16.3o

6. Składamy serdeczne Bóg zapłać za bezimienne ofiary złożone na prace w kościele z ul.: Sierpińskiego, Świętochowskiego, Pawłowa.

7. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej: Niedzieli, Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego, Tęczy (dla dzieci) i miesięcznika Różaniec..

8. W minionym tygodniu zmarli + ks. kan. Władysław Osuch  (były proboszcz w par. Bończa) w 84 rż, 60 roku kapłaństwa, + Genowefa Palusińska z ul. Wyzwolenia w 99 rż.  W dzisiejszą niedzielę polecamy również miłosierdziu Bożemu:

+ Danuta Moczybroda     - 5 rś

+ Leszek Miszczak         - 3 rś

+ Robert Dobrzyński       - 2 rś

+ Halina Warchocka        - 2 rś

+ Henryk Kozorys           - 1 rś

+ Władysław Nowiński    - 1 rś

Na nowy tydzień pracy, codziennych zajęć,
życzymy wszystkim obfitości łask Bożych,
 opieki Matki Bożej Fatimskiej,