Boże Ciało

Czy potrzebna jest strona parafialna?

Liczba wyświetleń strony:
193302

III NIEDZIELA ZWYKŁA – 21.01.2018

1. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę na Seminarium Duchowne.

2. Dzisiaj o godz. 13.oo odbędzie się koncert dedykowany Bobciom i Dziadkom „Maleńka miłość zbawia świat”, a o godz. 13.3o odprawiona będzie Msza św. w ich intencji.

3.  W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.oo odbędzie się spotkanie członków Kółek Żywego Różańca i zmiana tajemnic różańcowych.

4. Dzisiaj po Mszy św. godz. 17.oo w odbędzie się spotkanie kandydatów do przyjęcia sakramentu bierzmowania z grupy pierwszej i drugiej.

5. Wczoraj zakończyliśmy wizytę duszpasterską. Odwiedziliśmy wszystkie rodziny, które zaprosiły nas do swoich domów. Składamy serdeczne Bóg zapłać za gościnę, serdeczność i życzliwość, z jaką byliśmy przyjmowani w waszych domach. Dziękujemy za zapraszanie do domów, wspólną modlitwę i odprowadzanie do sąsiadów. Składamy również serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone podczas kolędy, które będą przeznaczone na bieżące prace przy kościele.

6. W przyszłą niedzielę gościć będziemy w naszej parafii Hospicjum Dobrego Samarytanina w Lublinie. Na Mszach św. będą głoszone okolicznościowe homilie, a po Mszach św. przed kościołem wolontariusze będą zbierali ofiary na rzecz Hospicjum Dobrego Samarytanina.

7. Parafia nasza z Franciszkańskim Biurem Pielgrzymkowym „Patron” organizuje w dniach 03.09 – 14.09.2018 r. 12-dniową pielgrzymkę do Gruzji i Armenii – „Śladami wczesnego chrześcijaństwa.” Bliższych informacji udziela i zapisy na pielgrzymkę przyjmuje ks. proboszcz. Program pielgrzymki umieszczony jest na tablicy ogłoszeń i stronie internetowej parafii.

8. Składamy serdeczne Bóg zapłać za bezimienną ofiarę złożoną na kościół z ul. Pawłowa.

9. Zachęcamy do nabywaniaP i lektury prasy katolickiej: Niedzieli, Gościa Niedzielnego i Małego Gościa Niedzielnego.

10. W dzisiejszą niedzielę polecamy miłosierdziu Bożemu:

+ Ryszard Suprowicz     - 5 rś

+ Edward Marek........... - 5 rś