Boże Ciało

Czy potrzebna jest strona parafialna?

Liczba wyświetleń strony:

NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO – 13.01.2019

1. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę na Seminarium Duchowne.

2. Dzisiaj 13-go – w dniu objawień fatimskich - po Mszy św. godz. 17.oo różaniec fatimski, wystawienie Najświętszego Sakramentu i błogosławieństwo.

3. Zgłoszenie dzieci do chrztu oraz konferencja dla rodziców i chrzestnych jutro o godz. 19.oo.

4. W piątek rozpoczyna się Tydzień Modlitw o jedność chrześcijan. Pamiętajmy o tej intencji w naszych modlitwach prywatnych. Program Tygodnia modlitw wywieszony jest na tablicy ogłoszeń.

5.Program wizyty duszpasterskiej w tym tygodniu:
- poniedziałek........ - ul. Pawłowa, Zarembiny, Porazińskiej, Brezy, Dygasińskiego
- wtorek................. - ul. Szymonowica, Klonowica 4,6,15,16,17,19 i szeregowiec
- środa.................. - ul. Konarskiego, Kwiecińskiego

Program wizyty duszpasterskiej wywieszony jest również w gablocie przy wejściu do kościoła i umieszczony na stronie internetowej parafii.

W środę od godz. 16.oo odwiedzimy z wizytą duszpasterską rodziny nieobecne w czasie kolędy. Zgłoszenia od tych rodzin przyjmujemy w zakrystii oraz telefonicznie.

6. Parafia nasza z Franciszkańskim Biurem Pielgrzymkowym „Patron” organizuje w dniach 23-30.06.2019 r. 8-dniową pielgrzymkę na Maltę – „Śladami św. Pawła”. Bliższych informacji udziela ks. proboszcz. Program pielgrzymki umieszczony jest na tablicy ogłoszeń i internetowej stronie parafii.

7. Na stolikach pod chórem wyłożone są ulotki Fundacji Domowe Zacisze, która świadczy domową pomoc lekarską i pielęgnacyjną. Fundacja zwraca się z prośbą o przekazanie 1 % podatku na jej działalność.

8. Składamy serdeczne Bóg zapłać za bezimienne ofiary złożone na remont organów z ul.: Bandtkich, Zamenhofa, Mochnackiego, Zamenhofa, Traugutta.

9. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej: Niedzieli, Gościa Niedzielnego i Małego Gościa Niedzielnego.

10. W minionym tygodniu zmarli: + Michalina Kałuża z ul. Zarembiny w 88 rż, + Janusz Skorniewski z ul. Obrońców Lublina w 71 rż. W dzisiejszą niedzielę polecamy również miłosierdziu Bożemu:

+ Maciej Sokołowski         - 5 rś
+ Witold Kasprzak            - 3 rś
+ Lucjan Bargiel               - 2 rś
+ Józef Wolski                  - 2 rś
+ Janusz Lewandowski   - 1 rś

Na nadchodzący tydzień pracy i codziennych zajęć
życzymy wszystkim błogosławieństwa Bożego,
... opieki Matki Bożej Fatimskiej,